Keşfedecek Çok Şey Var “Teknoloji” podcast serimizin 20. bölümü yayında

 Keşfedecek Çok Şey Var “Teknoloji” podcast serimizin 20. bölümü yayında

“Keşfedecek Çok Şey Var – Teknoloji” podcast serimiz teknolojiyi keşfetmeye hız kesmeden devam ediyor. Teknoloji Çağında Anne Olmak başlıklı yeni bölümde “Teknolojik Anneler” Derya Divrikli ve İpek Süer ile çocuklar ve ebeveynler için sağlıklı teknoloji kullanımından sektördeki kadınların karşılaştığı engellere kadar birçok konu ele alındı.  

Necdet Çalışkan moderatörlüğünde, “Teknolojik Anneler” Dijital İçerik Yöneticileri Derya Divrikli ve İpek Süer konukluğunda gerçekleşen podcast yayınımızda, teknoloji çağına ebeveynlerin nasıl uyum sağlaması gerektiği, çocuklar için sağlıklı teknoloji kullanımı ve kadınların teknoloji sektöründeki yeri konuşuldu. Teknolojik Anneler’in geçmişine de değinen Derya Divrikli ve İpek Süer bu alanda gerçekleştirdikleri eğitimlerden ve gelecekte planladıkları projelerden de bahsetti.

Her yeni bölümde, birbirinden değerli konukların katılımıyla ilgi çekici konularda yayınların yer aldığı podcast kanalımız “Keşfedecek Çok Şey Var”a ve teknoloji serisine Spotify, Apple Podcasts ve Google Podcasts platformlarından erişilebiliyor.