Köstek değil; DESTEK HATTI

 Köstek değil; DESTEK HATTI

İnternet sektörü, Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerin gerek ekonomik gerekse sosyal kalkınması açısından oldukça önemli bir sektör. Özellikle ülkemizdeki internet kullanıcılarındaki hızlı artış, yatırımcıların bu sektöre yönelmesini haklı çıkartıyor. İnternet, kişilerin hayatındaki mesafeleri ortadan kaldıran, hızlı alışveriş yapmalarına olanak sağlayan bir platform ve biz de müşterilerimizin hem hızlı hem de kaliteli alışveriş yapması için çalışıyoruz.

GittiGidiyor.com  9 yıldır  internet sektörü ile eşzamanlı büyüyen, hizmet verdiği alanda her zaman öncü ve müşteri memnuniyetini  ön planda tutan bir alışveriş sitesidir. GittiGidiyor’da, yaşanan tüm süreçlerin perde arkasında 7 gün 24 saat gözünü kırpmadan takip eden güçlü ve profesyonel bir ekip bulunmaktadır. Ekip kendi içinde birimlere ayrılmaktadır. Birimlerimiz kendi alanlarında kullanıcılarımıza mümkün olan en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermek için var gücüyle çalışmaktadır. Bu yazıda, ağırlıklı görevi sizlerden gelen soruları yanıtlamak olan birimimiz Destek Hattı ile ilgili birkaç noktaya değinmeye çalışacağım.

Kullanıcı Destek Hattı olarak günde yaklaşık 5,000 adet müşteri sorusu yanıtlıyoruz. Bu oran, sektör ortalamasının oldukça üstünde yer alıyor. GittiGidiyor hem ürün satışı yapan hem de ürün alan müşterilerden oluşuyor. Bu yapısı ile kişilerin sadece satış veya sadece alış yaptığı sitelerden ayrılıyor. Diğer bir ifadeyle ekibimiz, diğer alışveriş sitelerindeki müşteri hizmetleri birimlerinden iki kat fazla iş yüküne sahip. Operasyon birimi olarak müşterilerimizin her sorusuna en kısa sürede ve çözüm odaklı yanıtlar veriyoruz. Ekip olarak her zaman bize iletilen sorulara “Acaba nasıl bir yanıt alsam beni mutlu ederdi?” düşüncesi ile yaklaşıyoruz. Tek amacımız GittiGidiyor’da işlem yapan tüm kullanıcılarımızın mutlu bir şekilde alışverişlerini tamamlayabilmesidir.

Destek Hattı birimimiz 50 kişiden oluşan oldukça genç ve dinamik bir ekip. GittiGidiyor ailesi olarak takım çalışmasına verdiğimiz önemin yanında, sürekli eğitimlerle ekibimizin teknik bilgi altyapısının da sağlam olmasına dikkat ediyoruz. Ekibimiz içinde yer alan tüm Destek Hattı operatörlerinin, müşterilerimizden gelebilecek her soruya gerekli yanıtı verebilecek düzeyde olması müşteri memnuniyetimiz açısından önceliklidir.

Kullanıcılarımız, bizlere gönderdikleri sorulara yanıt aldıktan sonra yanıt veren operatörü değerlendirme imkanına sahiptir. Tüm operatörlerimiz kendileri hakkında yapılan değerlendirmelerin sonuçları üzerinden ayrıca değerlendirilirler. Bu değerlendirmeler sonucunda yapılmakta olan eğitim çalışmaları ile amacımız hep daha iyiye doğru yol almaktır. Yani aslında burada kullanıcılarımıza çok önemli görevler düşüyor. Zira verilen hizmetin doğru bir şekilde gelişmesi ve hep iyi yönde ilerlemesi aslında kullanıcılar tarafından yapılan değerlendirmelerin doğruluğu ile de doğru orantılıdır. Kullanıcılarımız yaptıkları değerlendirmelerde ne kadar doğru bilgi paylaşımında bulunurlarsa bizim için daha iyiye ulaşmak o derece kolay olacaktır.

9 yıldır Destek Hattı olarak kullanıcılarımız ile birlikte çok fazla mesafe aldık. Önümüzdeki dönemde de yine kullanıcılarımız ile birlikte alacağımız daha çok yol olduğunun farkındayız. Birlikte geçirdiğimiz 9 yıllık süreçte bizlerle birlikte olan ve müthiş bir anlayış duygusu ile hareket edip bir nevi bize Destek Hattı olan kullanıcılarımıza da teşekkürü bir borç biliyoruz.

13 Comments

 • Çok güzel bir yazı olmuş, tebrik ediyorum 🙂

 • Başarılarınızın devamını dlerim Tüm destek hattı yetkili arkadaşlara….

 • başarılarınızın devamını dilerim

 • Bazen deriz ya “elim ayağıma dolaştı” işte o iki ayağın bir pabuçta olduğu an, Destek Hattı aklımıza gelir, imdadımıza yetişir. Karmaşık hale gelmek üzere olan yada çözemediğimiz teknik sorunları, usulunce, kırmadan dökmeden yoluna koyar, önümüzü açar hem satıcılara hem alıcılara moral verir, destek olur. Sonuçta alıcısı ile satıcı ile bu devasa topluluk birbirine kenetlenerek mutlu olur. Sizlerin, tükenmeyen hoşgörüsü, yapıcı varlığı ile yolumuza güvenle devam ediyoruz. Hepinize sonsuz teşekkürler.

 • sizi daha yakından tanıdığımız bu platformu çok beğendim. Başarılarınızın devamıonı dilerim

 • sizlerle çalışmak alışveriş yapmak çok güzel.Başarılarınızın devamını dilerim kesinlikle türkiyenin en buyuk alış veriş sitesi

 • ekip kuvetli masallah …yolla devam

 • Başarılarınızın devamını diliyorum. Yıllardır sitede satış yapmaktayım. Çok duyarlı bir kadro var. Teşekkürler

 • Sorularıma büyük bir hızla cevap verdiğinizde hep şaşırmıştım. Mutfakta kim var acaba demiştim. Meğersem sizler varmışsınız. Destek hattına başarılar.

 • Evet destek hattı bir çok yönden oldukça başarılı.
  Ancak bazen hatalarda yapmıyor değil.
  Önünde çok uzun bir yol var.

 • aralık 2009 da hızlı tuning den aldığım spoiler 6 ay sonra deform oldu adresi mevcut değildi gitti gidiyor sayesinde
  buldum aderesini verdiler siteden atılmış ama yinede bana yeni spoiler yolladılar efe polyester teşkkkler

 • Başarılarınızdan ve bizlere gg deki tüm sorunlarımıza yol göstermenizden dolayı tüm ekibinize teşekkürler.başarılarınızın devamını bekler sağlıklı mutlu günler dilerim.

 • Zafer Seçmez’e, tüm gg ailesine teşekkurlerimi sunar ve yarınların yol göstericisi olan sizlerin başarılarının devam etmesi dileğiyle….

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.