Nerede kalmıştık?

 Nerede kalmıştık?

IMG-20160115-WA0001_resized

2015 yılı GittiGidiyor için ödüllerle dolu bir yıl oldu.  eBay’in en hızlı büyüyen şirketlerinden biri haline gelen GittiGidiyor olarak hayata geçirdiğimiz projeler ve sunduğumuz akıllı alışveriş deneyimi bize ulusal ve uluslararası alanda birçok ödülü de beraberinde getirdi.

Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB)’ye göre ülke geneli e-ticaret kategorisinde “En çok tercih edilen e-ticaret sitesi*” olan GittiGidiyor, Great Place to Work® Enstitüsü tarafından Türkiye’nin “En İyi İşverenleri” arasında gösterildi. Yine 2015’in en değerli ödüllerinden biri olan, Avrupa İş Dünyası Ödülleri’nde (EBA) 2015-2016 Türkiye Ulusal Şampiyonu oldu. Euro Cloud Ödülleri’nde “Yılın Bulut Hizmeti Müşterisi” kategorisinde ödül alarak Türkiye’yi Euro Cloud Avrupa Finali’nde temsil etme hakkı kazandı.

2016 yılında da GittiGidiyor olarak yine yıla ödüllü bir başlangıç yaparak 200 binden fazla kişinin katılımı ile gerçekleştirilen Webrazzi Ödülleri’nde halk oylaması ile “Yılın Pazaryeri Girişimi” ödülünü aldı.

Kullanıcılarına ilham verici bir alışveriş deneyimi yaşatmak için 2016’da da yepyeni projeleri hayata geçirecek GittiGidiyor, milyonların ziyaret ettiği öncü bir e-ticaret platformu olarak gücünü müşterilerinden ve ulusal ve uluslararası alanlarda verilen ödüllerden alıyor. Hedefimiz yolumuza hız kesmeden devam etmek ve sektörde ses getiren projelere imza atmak.

Herkes için iyi bir yıl diliyorum.

 

*Gemius ve Ipsos KMG firmaları tarafından yürütülen internet mecrasının sektörde kabul gören ortak bir birimde karşılaştırılabilmesi amacıyla kurulmuş Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB) Ekim 2015 sonuçları 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.