Ödüllerle dolu bir yıl daha geçirdik

 Ödüllerle dolu bir yıl daha geçirdik

E-Ticaretin En Beğenilen Markası

Capital Dergisi tarafından derlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” listesinde GittiGidiyor olarak bu yıl tüm rakiplerimizi geride bırakarak birincilik koltuğuna oturduk.

İş dünyasını temsilen 700’ün üzerinde şirketten 1.602 yöneticiye, sektörün en beğenilen şirketi soruldu ve “kendi şirketi dışında” yanıt verilmesi istendi. Bu araştırma kapsamında katılımcılar, en beğendikleri e-ticaret şirketi olarak GittiGidiyor’u gösterdi.

2015 bizim için ulusal ve uluslararası arenada verilen önemli e-ticaret ödüllerini de topladığımız bir yıl oldu. Capital Dergisi tarafından “En beğenilen e-ticaret sitesi” ödülünü almamızın yanı sıra, Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB)’ye göre ülke geneli e-ticaret kategorisinde “En çok tercih edilen e-ticaret sitesi” olduk.  Avrupa’nın Çok Uluslu En İyi İşverenleri listesine yıllardır adını yazdıran eBay’den sonra GittiGidiyor olarak biz de bu yıl Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında yerimizi aldık.

Yıl içerisinde aldığımız ödüllerimiz bu kadarla da sınırlı kalmadı. RSM International sponsorluğunda düzenlenen ve Avrupa’nın önde gelen iş dünyası liderleri, akademisyenler, basın ve devlet adamları tarafından desteklenen Avrupa İş Dünyası Ödülleri’nde (European Business Awards – EBA) 2015-2016 Türkiye Ulusal Şampiyonu olduk. Bulut Bilişimi başarıyla kullanan ve bunu iş sonuçlarına yansıtarak sektöre rol model olabilecek uygulamaların ödüllendirildiği Euro Cloud Ödülleri’nde ise “Yılın Bulut Hizmeti Müşterisi” kategorisinde ödül alarak Türkiye’yi Euro Cloud Avrupa Finali’nde temsil etme hakkı kazandık.

Bu yıl içerisinde e-ticaret müşterilerine ilham verici bir alışveriş deneyimi yaşatmak için birçok projeyi hayata geçirdik; 2016 yılında da çalışmalarımıza ve başarılarımıza aynı hızda devam edeceğiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.