Öget Kantarcı’ya Global Brands Magazine’den Ödül

 Öget Kantarcı’ya Global Brands Magazine’den Ödül

Dünyanın en önemli pazarlama yayınlarından biri olan İngiltere merkezli Global Brands Magazine (GBM), 2019 yılı GBM Ödülleri’nin kazananlarını açıkladı. Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor’un Genel Müdürü Öget Kantarcı organizasyon kapsamında “E-Ticarette En Çok Gelecek Vadeden Lider” seçildi. GBM tarafından yapılan açıklamada, Öget Kantarcı’nın dinamik liderlik özellikleriyle yönettiği organizasyonların büyümesine ve başarılı olmasına önemli katkı sağladığı vurgulandı.

Ödüle layık görülmekten mutluluk duyduğunu dile getiren Kantarcı, “GittiGidiyor’daki başarımız çok iyi bir takım çalışmasının ürünü. Hem şirketimizin hem de Türkiye’de e-ticaret sektörünün büyümesi için hep birlikte çalışıyoruz. Uluslararası seviyede takdir edilmek gurur verici. Başarımızın kaynağı olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Global Brands Magazine’in ekibi tarafından gerçekleştirilen araştırmalar, sosyal medya verileri ve bire bir görüşmelerin sonucunda belirlenen GBM Ödülleri, 18 Nisan tarihinde Dubai’de gerçekleştirilecek törenle sahiplerine verilecek. 2013 yılından beri düzenlenen GBM Ödülleri kapsamında, liderlik, gayrimenkul, turizm, otomobil ve finans dahil toplam 22 kategoride dünyanın dört bir yanından başarılı markalar ve liderler ödüllendirilecek.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.