Türkiye’nin en hızlı büyüyen 8. teknoloji şirketiyiz

 Türkiye’nin en hızlı büyüyen 8. teknoloji şirketiyiz

Sevgili GittiGidiyor ailesi,

Yayın hayatına başladığımız 5 Şubat 2001’den bugüne kadar, sayısı milyonları aşan kullanıcılarımızın güven ve desteği ile sektörümüzde hızla büyümeye devam ediyoruz. İnternet alışverişinde Türkiye’nin lider markası ve milyonların tercih ettiği en işlek alışveriş merkezi olarak, başarı ödüllerimize bir yenisini daha eklemenin sevincini sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Sevincimizin kaynağı, 8. yılımızda Deloitte tarafından düzenlenen Teknoloji Fast50 Programı’nda Türkiye’nin en hızlı büyüyen 8’inci teknoloji şirketi olmamızdır.Dünyanın en büyük şirketlerinin yarıdan fazlasına ve birçok kamu kuruluşuna denetim, vergi, yönetim danışmanlığı ve kurumsal finansal hizmetler alanında hizmet veren Deloitte, alanında dünyanın en büyük kuruluşlarından biri olarak biliniyor.

Deloitte Teknoloji Fast50 2009 Türkiye, bu saygın kuruluşun 1995 yılından beri dünyanın 37 ayrı bölgesinde 3 ayrı program halinde düzenlediği, ülkelerin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemeyi amaçlayan programının Türkiye ayağını oluşturuyor. Şirketlerin son 5 yıllık net gelirlerindeki büyümeye göre belirlenen bu prestijli sıralamada GittiGidiyor, önemli rakipleri geride bırakarak, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 8. teknoloji şirketi olarak önemli bir başarıya imza atmıştır.

Bu başarı hikâyesine ek olarak, Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA sıralamasında da Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nde en hızlı büyüyen 64. şirket olmamız sevincimizi ikiye katladı.

GittiGidiyor, geçen bu 8 yılda çok önemli başarılara imza attı. Hiç şüphesiz bu başarıların arkasındaki en önemli güç, sizlerin bize olan güveni ve desteğidir. Buradan hem sizlere hem de çalışma arkadaşlarıma üstün gayret ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Bu büyük ailenin GittiGidiyor’u daha da yukarılara taşıyacağına inanıyorum…

Saygılarımla,

Serkan BORANÇILI

 

14 Comments

 • Bu onemli basarisindan dolayi GG’yi can-i gonulden kutluyorum.

 • Bende kutluyorum…

 • Gittigidiyor.com Türk internetinin yüzaklarından biridir ve Teknoloji Fast50 de bunu teyit etmiştir. Basarılarınızın devamını diliyor, tebrik ediyorum.

 • Gittigidiyoru başarısından dolayı tebrik ederim
  Gerek alışveriş gerek de reklam ortaklığında Türk firmalarınının tartışmasız 1 numarasıdır

 • tşkler gitti gidiyor yıllardır hem iş ortaklığını kullandık hem alışveriş yaptık başarılarınızın devamını diliyoruz

 • İyi calışmalar Serkan bey üstün hızlı ve başarılı akılcı düzgün calışmanızın başarısınndan dolayı sizi ve ekibinizi kutlar başarılarınızın hiç kesilmeden devamını dilerim sizlere gıpta ile bakıp tüm ekip olarak imreniyorum başarılarınızın devamını en icten duygularımla kutlayıp tebrik ediyorum ülkemizde alışılmamış yeni bir vizyon ve yeni bir kapı acıp cok büyük bir boşlugu doldurmanız devamlı kendinizi yenileyerek bu konuda yeniliklerle yol alıp bir cok girişimciye kaynak ve öncü oluşturma misyonunu üstlendinizi hatırlatmamı kendime bir borc ve vazife azd ediyorum bilirim her işin zorlugunu ve sıkıntısını bunlara göüs gererek üstesinden geldigizin farkındayım topkapıdaki dukkanıma yıkılmadan önce bir pazar günü ziyaret etmiştinizdi bir şeyler bakmak amacıyla biz halaen sizinde bildiginiz gibi sizin düşüncelerinize yeni bir şeyler katarak devam etmekteyiz saygılarımla Dostununuz …Burhan Şahin…

 • Bu başarıyı göz ardı etmek gerçekten imkansız…

  her geçen gün büyüyen ve yeniliklere açık olan Gitti Gidiyor ailesinitebrik ederim..

  Ama gözüme çarpan olumsuz bir yanıda dile getireceğim.Reklam konusunda biraz eksik ve etkisiz olduğunu düşünüyorum.Reklam konusu hakkında çalışmalar yapılır ise daha faydalı oalcağı kanısındayım…

  Teşekkürler…

 • Merhaba,
  Başarılarınızın devamını diliyorum. Insallah ilk 3’e girdigimiz günleri de görürüz.

  İyi Günler

 • Başarılarınızı devamını devamını diliyorum.

 • GG’nin büyümesi hem satıcıları hem de alıcıları memnun ediyor. Teşekkürler GG

 • Güzel ve özenli çalışmalarınızın devamı dilerim.

 • içinde bulunduğumuz 2010 senesi içerinde,Türkiye nin en hızlı büyüyen 1.şirketi olmak için bizlerde(satıcılar) var gücümüzle çalışacağız.inanıyorum ki gittigidiyor bu sektörde lider olacaktır ve rakipleri gıpta ile bakacaklardır.gg’de bir satıcı olarak bu zamana kadar yapmış olduklarınız ve bundan sonrada yapacak olduklarınıza sonuna kadar güveniyoruz.
  gittigidiyor’u ben insan vucudundaki dolaşım sistemine benzetiyorum.kalbi olan,atar,toplar,kılcal damarları olan bir mekanizmadır.kılcal damarların dünyanın etrafını kaç kez döndüğünü bilmeyenimiz yoktur sanırım.işte bu damarları vucuttan söküp almaya hiç kimsenin gücü yetmiyecektir.
  herkese iyi çalışmalar dilerim.

 • Kutlarız…

 • gercekten sahane diye adlandrabılecegımız bır pozıyona sahıp hale gelmıs bır sıteden ancak süper dıye bahsedılebılır.ınternet ortamında hergecen gün artan satıs sıtelerıne nazaran hızla büyümekte olduğunu ve güven veren bir platform olduğunu yenı katılan üyelerden anlıyabılıyoruz.Bu büyemenın devam edeceğine ınanıyorum.basarılarınızın devamını dılıyorum.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.