Ulusal ve uluslararası ödüllerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz!

 Ulusal ve uluslararası ödüllerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz!

shutter revize

2015 yılında olduğu gibi bu yılda da başarılı bir performans sergilemeye devam ediyoruz. 2016’nın ilk çeyrek verilerine göre aylık ortalama ziyaretçi sayımızı 38 milyona, sayfa görüntülenme sayısını 812 milyona ve toplam üye sayımızı 15 milyona yükselttik. Yılın ilk üç ayındaki toplam ziyaret sayımız ise yaklaşık 114 milyon oldu.

Hayata geçirdiğimiz yenilikçi projelerimizin sonucunda yakaladığımız bu başarımız, gerek ulusal, gerekse uluslararası arenada üst üste aldığımız ödüller ile tescilleniyor. Geçen yıl olduğu gibi başarılarımızın birer göstergesi olan ödüllerimizi bir bir almaya devam ediyoruz. Öncelikle Great Place to Work® Enstitüsü tarafından hazırlanan “2016 Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesindeki sıralamamızı yükseltirken aynı zamanda Diversity Özel Ödülünün de sahibi olduk. 2016 Global İş Mükemmelliği Ödülleri’nde “Outstanding Fast Growth Business” kategorisinde birincilik ödülünün ardından The International Business Excellence Awards (IBX), “E-Ticaret ve Dijital Deneyim” kategorisinde de birincilik ödülünü aldık. Londra’da düzenlenen ve çağrı merkezi sektöründe dünyanın en iyi uygulamalarının ödüllendirildiği “Contact Center World Awards” yarışmasında iki altın ödül ile döndük. Son olarak da e-ticaret sektöründe bir yıl önce yayın hayatına başlayan, 8 kategoride özgün içerikleriyle farklılaşan ve aynı zamanda önemli bir içerik pazarlaması kanalı olarak öne çıkan GittiGidiyor Blog ile Altın Örümcek Web Ödülleri’nde “En İyi Kurumsal Blog” kategorisinde ödül aldık.

Şu ana kadar olduğu gibi gelecekte de bu başarı grafiğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemlerde e-ticaretin ev sahibi olarak yepyeni projelerimizle sektöre öncülük etmeye ve tüm kanallarda beklentileri tümüyle karşılayan ve ilham veren bir alışveriş deneyimi sunmaya devam edeceğiz.

1 Comment

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.