Vodafone ve GittiGidiyor Kobilere E-ticareti Taşıyor!

E-ticaret Paketi

Türkiye’de e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor, bu misyonuyla geliştirdiği hizmet ve yeniliklerle KOBİ’leri e-ticaret taşımaya devam ediyor.

GittiGidiyor ve Vodafone iş birliği kapsamında, Vodafone kurumsal hat sahibi KOBİ’ler, GittiGidiyor’dan ücretsiz mağaza, mobil platformlara uyumlu ve GittiGidiyor ödeme sistemine entegre e-ticaret sitesi ve gelişmiş mobil uygulamanın sahibi olabilecek.

Kampanya neleri kapsıyor?

Kampanyaya başvuran ve başvurusu kabul edilen firmalara aylık 125 TL değerindeki GittiGidiyor Pro Mağaza aboneliği 6 boyunca ücretsiz olarak verilecek. Ayrıca, firmalar, GittiGidiyor’un iş ortağı Alegra tarafından yapılacak e-ticaret sitesine, mobil uygulamaya ve  e-ticaret entegrasyon hizmetine 6 ay süreyle ayda sadece 49 TL + KDV ile sahip olabilecek.

Kampanya kapsamında hazırlanan e-ticaret sitesi ve mobil uygulama GittiGidiyor’un ödeme alt yapısına entegre edilecek. KOBİ’lerin e-ticaret platformlarından alışveriş yapan alıcılar ödeme işlemlerini GittiGidiyor’un ödeme/pos sistemi üzerinden yapacak. Böylece KOBİ’ler sanal pos, tasarım, yazılım-geliştirme, vb kalemlerde ek harcama yapmadan kendi e-ticaret platformlarının sahibi olabilecek.

Başvuru

Kampanyadan yararlanmak için GittiGidiyor’daki kampanya sayfasından ücretsiz başvuruda bulunmanız yeterlidir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.