Yeni Logo, Yeni Reklam Kampanyası

 Yeni Logo, Yeni Reklam Kampanyası

GittiGidiyor.com’da artık yeni bir dönem başlıyor.

Hepimizin bildiği üzere Kasım’ın ilk haftası yeni logomuzu ve reklam filmimizi kamuoyuyla paylaştık. “Her an yeni” sloganıyla çıktığımız bu yeni yolculuğumuzda markamızı artık eBay renklerinden oluşan yeni logomuz temsil edecek.

Her an her yerde birlikte ticaret için bir araya getirdiğimiz alıcılarla satıcıları temsil eden logomuzdaki dinamizmin, sadeliğin ve modernliğin, kurum kimliğimizi ve markamızın renkli dünyasını en iyi şekilde ifade edeceğini düşünüyorum.
GittiGidiyor her zaman kendini yenileyen, zamanın hızına ve ruhuna ayak uydurabilen bir marka oldu. Bundan sonra da ‘her an yeni’ kalmayı başararak dinamizmini koruyan bir marka olacak.

Logomuzun yanı sıra yeni reklam filmimizde de sahip olduğumuz bu özellikleri en iyi şekilde ifade ettiğimize inanıyorum. Yönetmenliğini Turgut Akaçık’ın yaptığı, müziklerini Yasemin Mori’nin bestelediği gelişmiş bir stop motion tekniğiyle çekilen filmimizle başta ürün çeşitliliğimiz olmak üzere değişen görüntümüzü ve yine ‘her an yeni’ mesajımızı geniş kitlelere yaymış olduk.

TV kanallarında yaygın bir şekilde görüntülenen reklam filmimizin yanı sıra imaj kampanyamızda radyo, gazete, internet, mobil ve otobüs mecraları da kullanıldı. İmaj kampanyamız ayrıca bu sürece özel hazırlanmış satış kampanyaları ve satış iletişimi ile de desteklendi.

GittiGidiyor olarak hep birlikte yenilenen yüzümüzle bundan sonraki süreçte de başarılı işlere imza atacağız. Enerjimizden ve birlikteliğimizden doğan bu güzel uyumun ‘her an’ımıza keyif katması dileğiyle…

1 Comment

  • Kızlı erkekli valla hiç olmamış.Valla kötü yola düşüyordum az kalsın:))

    Şakası bir yana kalsın,Logo da Reklam filmi de çok güzel olmuş,emek verenler hakkıyla yapmış işlerini.

    Sitenin çalışanları da gördüğümüz kadarıyla pırıl pırıl insanlar,yolunuz daima açık olsun..

    Başarılar,saygılar

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.