Yeni Satış Asistanınız TurboList’le Neler Yapabilirsiniz?

 Yeni Satış Asistanınız TurboList’le Neler Yapabilirsiniz?

GittiGidiyor.com’a  girmeden ürünlerinizi yönetmek ister miydiniz? Cevabınız “evet” ise size biraz TurboList‘ten bahsedeyim. 🙂 TurboList uygulaması ile GittiGidiyor’un web sayfasına girmeden; ürün listeleme, ödeme ve güncelleme işlemlerini toplu halde yapabilirsiniz.

GittiGidiyor’daki ürün işlemlerinizi daha kolay ve hızlı gerçekleştirebilmeniz amacıyla tasarlanan TurboList’i kullanabilmeniz için Listeleme Servisi veya Dükkan abonesi olmanız yeterli.

Bir masaüstü uygulaması olan TurboList;  Adobe Air alt yapısı altında GittiGidiyor API kullanılarak geliştirilmiştir. Windows, Linux ve MacOs işletim sistemlerinizde aynı işlevsellik ve görsellikte kullanabilirsiniz.

TurboList ile gelen en büyük yenilik, binlerce ürününüzü kolayca, hızlı ve çevrimdışı yönetebiliyor olmanızdır. Birden fazla GittiGidiyor hesabını TurboList’te tanımlayıp, ürünlerinizi yönetebilirsiniz.

GittiGidiyor.com’dan farklı olarak, yeni gelen şablon yönetimi sayesinde, ürünlerinizi masaüstünüzde kendi kategori ağacınızda kolayca gruplayıp satışa çıkartabilirsiniz. Ayrıca,  GittiGidiyor.com’daki ürünlerinizi birer şablon olarak kaydedip masaüstünüzde saklayabilirsiniz.

Ürünlerinize stok numarası belirleyip, takibini kolayca yapabilir, gelişmiş filtreleme seçenekleriyle aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Özelleştirilebilir ürün tablosu sayesinde istediğiniz ürün alanlarını gösterebilir ya da gizleyebilirsiniz. Hızlı düzenleme seçeneği sayesinde, ürün tablosu üzerinden ürünlerinizi hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Binlerce ürününüzü tek bir seferde Excel yardımı ile TurboList’e aktarabilirsiniz.

GittiGidiyor.com’a girerek ürünlerinizde yaptığınız değişiklikleri,  akıllı senkronizasyon özelliği sayesinde TurboList’e anında yansıtabilirsiniz.  Bu özellik sayesinde, aynı hesaba ait farklı masaüstlerindeki TurboList kullanıcıları birbirleriyle senkron bir şekilde çalışabilirler.

Yeni ürün girişiniz ve ürünlerinizde yaptığınız tüm değişiklikler taslak olarak kaydedilir. Böylece internet bağlantınız olmadığı zamanlarda ürünlerinizi yönetebilirsiniz. İnternet bağlantınızı kurduğunuz zaman bekleyen bu değişikliklerin yüklemesini yaparak aktif hale getirebilirsiniz.

TurboList güvenlidir. Kredi kartı bilgileriniz, GittiGidiyor kullanıcı şifreniz bilgisayarınızda saklanmaz. Kullandığı HTTPS güvenli iletişim kuralı ile GittiGidiyor kullanıcı şifrenize ve kredi kartı bilgilerinize başka kişiler erişemez.

Yapacağınız geri dönüşlerle TurboList’in gelişimine siz de katkıda bulunabilirsiniz. TurboList üzerinden yaşadığınız her türlü sorunu,  şikâyet ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, yeni versiyonlarımızda ekleyeceğimiz özellikleri belirleyebilirsiniz.

Yeni satış asistanız TurboList ile keyifli ürün satışları 🙂

9 Comments

 • Turbolist ile GittiGidiyor Satıcılara Ciddi Anlamda Kolaylık Saglıyor, Programı Çok Başarılı, Biraz Alışınca Her Şey Çok Çabuk Hallediliyor, Ayrıca Tuğrul Bey Problemlere Çok Kısa Sürede Çözüm Üretiyor,
  Buradan Kendisini Tebrik Eder Başarılar Dilerim,

  Saygılar,

 • Harika bir uygulama olmuş. Teşekkürler gittigidiyor

 • Geç bile kalınmıştı yapanların eline sağlık büyük kolaylık sağlıyor 2 ayrı sistemde test ettim sorunsuz çalışıyor, firewall vs’den sıkıntı çıkarmadı, arayüzü sade ve başarılı kurulumu basit.

  1-2 sorum ve önerim vardı teknik ekip çok kısa sürede dönüş yaptı bu çok önemli.. Öneriler ışığında daha da geliştirilmeli diye düşünüyorum uzun süreden sonra sıkıntılı ürün listeleme olayına kolaylık sağlayan ve mesai harcayan arkadaşlara teşekkürler..

 • Abi siz nerdeydiniz ya bunca zamandır böyle bir kolaylık yok muhteşem olmuş parayla verilse bu program yine de alırdım elleriniz dert görmesin 1 saatlik iş 1 dakikada oluyor şimdi..

 • Adı gibi Turbo olan bir uygulamayı bize kazandığınız için çok teşekkür ederiz Gittigidiyor 🙂 Listeleme servisindeki ürünlerimize çok hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz. Yalnız ayrıntılı bir kullanımı anlatan görsel bir video olsaydı çok iyi olurmuş. Ürünlerimizin fotoğraf sırasını değiştirebildiğimizi kurcalarken keşfettim. Daha böyle bilmediğimiz özellikler var mı nasıl öğrenebiliriz?

 • ileride daha iyi olacaktır. şimdi gayet kullanışlı.

 • merhaba bu sistemi bize sunduğunuz için teşekkür ederiz işimizi çok kolaylaştırdı ufak ayrıntılar var kategori ıd yani harfleri bunları toplu olarak görebileceğimiz bir dosya varmıdır ve bazı kategori harflerini excel’den alırken tanımlamıyor hata veriyor
  ikinci yaşadığımız sıkıntı ürün başlıkları karakter sınırlaması yüklerken gözükmesede ürün yayına alındığında uzun başlıklı ürünler katolog resmini kaldırıyor bu sorunlar için öneriniz varmıdır teşekkürler

 • Turbo List ilk çıktığı günlerden beri takip etmekteydik.1 ay önce kullanmaya başladık.TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL…Biz gittigidiyorda ticari faaliyetini sürdürmekte olan NOKTA ATIŞI olarak TURBO LİST’İ KULLANMAKTAYIZ…Emeği geçen herkese teşekkürler…En başta kullanıcı dostu gittigidiyor çalışanlarına…

 • arkadaşlar merhaba gittigidiyorda 2 dükkanım var öncelikle ilk dükkanımdaki ürünleri 2.dükkana nasıl aktarabilirim yani 1. dükkandaki ürünleri alıp 2.dükkana aktarmak istiyorum bunun bir kısa yolu varmıdır ? nasıl yaparız.?

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.