Yıllar Bizi Değiştirmesin

 Yıllar Bizi Değiştirmesin

Ben bu aileyi ilk tanıdığımda sayıları azdı, belki onlara çekirdek aile bile denilebilirdi.  🙂  Yıllar geçti aradan, büyüdük. Gülümseyen yüzlerimiz, güçlü dostluklarımız, kopmayacak bağlarımız oluştu. Eminim, buradan ayrıldığımızda (yaşlanınca emekli oluruz illaki) birbirimizi kaybetmeyeceğiz.

GittiGidiyor’un bir parçası olmak farklı bir duygu. Anlatılması çok da mümkün değil aslında. Bildiğiniz iş yaşamı yoktur burada. Önceliklidir dostluk! Operasyon departmanında 4 yıldır bu güzel ailenin bir ferdiyim ben de. İlk geldiğimde bu kadar güçlü bir dostluğun doğabileceğini tabii ki tahmin etmedim.

Yıllar geçtikçe ve hayat bir şeylerle karşılaştırdıkça, “işte” dedim “burada olmanın farkı”. Ameliyatların endişesini, kayıpların acısını, doğumların heyecanını,  ne kadar duygu varsa paylaştıkça güzelleşen… Biz hepsini birlikte yaşadık. İnsan paylaşmanın önemini, yaşadığında daha iyi anlıyor.

Anında organize olarak doğum günü kutlarız mesela. İsteriz ki gülümsetelim arkadaşımızı. Bu en büyük keyfimiz. Çocuk gibi heyecanlanıp, o gün o sürpriz bozulmasın diye akla karayı seçeriz. Bir doğum günü pastamız var hiç yenilmedi zamana, o hep aynı; uğur böceği 🙂 Buradaki dostluğu tarif etmek istediğim için yazıyorum bunları ama “gelin, görün, bizimle yaşayın” diyebilmeyi tercih ederdim.  Bu dostluk ve samimiyetin doğurduğu iş ortamı, başarıyı da beraberinde getiriyor.

Zevkle ve istekle çalışıyoruz GittiGidiyor’da hepimiz. Bunlar imrenilecek şeyler ve biliyorum ki kolay yakalanmayacak, kaybedilmemesi için çaba harcanacak şeyler. Biz o çabayı harcamayı çok seviyoruz…

13 Comments

 • GittiGidiyor ailesinin bir parçası olmak gerçekten harika… Bu arada doğum günüm yaklaşıyor. Uğur böcekli pastamı unutmayın lütfen 🙂

 • “Bunlar imrenilecek şeyler ve biliyorum ki kolay yakalanmayacak, kaybedilmemesi için çaba harcanacak şeyler. Biz o çabayı harcamayı çok seviyoruz”? Diye yazısını bitiren Deniz Yılmaz’a diyoruz ki;
  Bu kadar veciz ve güzel ifade edilen bir ortak paydanın anlam ve kapsamı biz üyeleri de bu kocaman ailenin heyecan ve temposunun doğal ayrılmaz bir parçası yapıyor.

 • GittiGidiyor ailesi hergün büyüyen ve hergün daha da güzelleşen bir aile… Bu ailenin bir ferdi olmaktan her zaman gurur duyuyorum….

 • bir iş yerinde gülümseyen yüzler, çalışanları heyecanlandıran mutluluklar her daim olmalı.Ne mutlu sizlere!

 • Kesinlikle katılıyorum yorumlara. günümüzün neredeyse tamamını geçirdiğimiz iş yerlerimizde huzurlu olabilmek en önemlisi.Huzurlu ve mutlu insanlar başarıyı daha rahat bir şekilde yakalayabiliyorlar bence…

 • böyle mutlu çalışanlar olmasa böyle kaliteli hizmet olmaz sanırım.

 • Aile olmak güzel insanlar işini severek yapiyor…

 • İçinizdeki Güzellikler adeta dışınızdan cevrenize yayılır gibi Dostluk cercevesi icerisinde dostlukdanda öte bir samimiyet görüyorum.aslında bu tablonun pekde bir açıklaması olamaz. fark ediyorumki bu sadece gg iş yerinde değil sosyal hayatınızdada bunu devam ettiriyorsunuz bildiğim kadar herhafta sonu maçta yapıyorsunuz 😀 takımınızda var bunlar çok nadir görülebilcek olaylar iş yerinde. eee durum böyle iken herkez sizin yerinizde olmak ister başta ben istiyorum tabiki bunu sölemekten cekinmiyorum inşallah bizlerede böyle Güzel bir işten ziyade dost arkadaş kazanırız. herşey o güzel gönlünüzce olması dileğiyle.

  Saygılarımla,

  Cenk LASTORY

 • Biz 49 kişilik bir ekibiz 🙂

 • Bundan sonra da iyi calısmalar dilerim…..

 • Ekibinize ve sizlere ilgi ve alakanızdan dolayı teşşekürlerimi sunarım.

 • Merhabalar
  Dostluk üzerine çok güzel bir yazı yazmışsınız.İnsanın gittgidiyor çalışanı olası geliyor:)Umarım zamana bundan sonrada yenilmemeyi başarırsınız….uğur böceği pastanız hep sizinle olur.
  Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, bir insanın özlemleri olmalı umutla açan çiçekler gibi, bir insanın dostu olmalı senin gibi..

 • Sizin aileniz tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük. Gitti Gidiyor kullanıcı olan bizler de sizin ailenizin birer ferdi olmaktan gurur duymaktayız 🙂

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.