GittiGidiyor İş Ortaklığı Programı Nedir?

GittiGidiyor, bugün 5 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcısı, günlük 500 bin tekil ziyaretçisi ve 2 milyonu aşkın anlık satış fırsatı ile Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezidir. Bu işlekliği korumak ve artırmak için farklı iletişim çalışmaları yürütülmektedir. Bunlardan biri de GittiGidiyor İş Ortaklığı Programı’dır.

Tıklama başına kazanç fırsatı sunan İş Ortaklığı Programı’nı 2005 yılında başlatan GittiGidiyor’un internet sektörüne ciddi kaynak aktaran iş ortaklığı sisteminde reklam yayın onayı almış 7.000’in üzerinde internet sitesi bulunmaktadır.

Kazan kazan (Win-Win) işleyişine sahip İş Ortaklığı Programı*, reklamını yayınlayan sitelere maddi kazanç fırsatı sunmanın yanı sıra, GittiGidiyor üzerinden satış yapan kullanıcılara yüzlerce sitede ürünlerinin reklamını yapabilme şansı sağlar. Böylece hem yayıncı site hem de GittiGidiyor üzerinden satış yapan kullanıcı kazanmış olur.

İş ortaklığına kabul edilen web siteleri, içerik sayfalarında GittiGidiyor’a ait ürün linklerini veya reklamlarını koyarlar, bu link ve reklamlara kullanıcılar tarafından yapılan her tıklama başına ödeme yapılır. Tıklanma oranı arttıkça, GittiGidiyor tarafından tık başına ödenen ücret de 10 kuruşa kadar artar. İş Ortaklığı Programı’nın kazanç sistemi bu şekilde ilerler.

İş Ortaklığı Programı’nın (Affiliate Marketing’in) en önemli artılarından birisi de reklam yayınını doğru hedef kitleye ulaştırırken,  reklam yayını üzerinden yaratılan trafiği çok daha hızlı ve verimli bir şekilde optimize etmenizi sağlamasıdır.  Bunun dışında model, elde edilen gelirin paylaşılması sistemine dayandığı için sadece yüksek hacimli trafiğe sahip siteler için değil, küçük ve orta ölçekli siteler için de oldukça iyi seviyelerde gelir elde etme fırsatı sunar.

Aylık 1 milyar 200 milyon gösterime ulaşan GittiGidiyor iş ortaklığı reklam yayını, internet mecrasında kazanç fırsatı sunmak adına önemli görev üstlenmiş ve bugüne kadar ortaklarına ciddi oranda kaynak aktarmıştır.

*GittiGidiyor İş Ortaklığı Programı hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

17-08-2010   GittiGidiyor Hakkında    32 Yorum   1

Avatar Gülbin Çoruh
32 thoughts on “GittiGidiyor İş Ortaklığı Programı Nedir?

 1. AvatarAnıl Akyer

  Türkiyede guvenebılecegım tek onlıne reklam fırması dıyebılırım

  calıstım ve calısmaktan baya memunum ıyıkı vasın GG

  Reply
 2. AvatarPamir Çevikoğulları

  Bloguma reklam almak istiyorum fakat alan adı uzantılı mail istendiği için başvuramıyorum. Ne şekilde çözebilirim?

  Reply
 3. AvatarGittiGidiyor

  Sayın Çevikoğulları,

  GittiGidiyor İş Ortaklığı Progamı’ndan yararlanabilmeniz için E-posta adresinizin alan adı uzantılı olması gerekmektedir. Gmail, Hotmail, Yahoo vb. sağlayıcılarla yapılan başvurular kabul edilmemektedir.

  İyi günler dileriz.

  Reply
 4. AvatarUmut

  Bu uzantılar dışından e-posta adresi mevcutmudur ki ben anlayamadım. hotmail.com ile bitiyor benim e-posta adresim. sizin kabul ettiğiniz adresin bir örneğini verebilir misiniz.

  Reply
 5. Avatarefendierdoğan

  merhaba sayın ıs ortagı personelı ben sıtemı eklemeye calısıyorum ama herseyıdogru duzgun yaptıgım halde gınede bana gecerlı 1 deger gırılmedı dıyor yardımcı olurmusunuz lutfen

  Reply
 6. AvatarMustafa

  hocam ben sizin reklamlarınızıda aldım ve ayrıcada bc.vc yada link tl gibi kısaltma sitelerindende reklam almayı düşünüyorum kısaltma olarak ama bir sorun olurmu cevap verirseniz çok sevinirim iyi günler.

  Reply
 7. AvatarGittiGidiyor

  Mehmet Bey merhaba,

  İş Ortaklığı Programı?na sadece web sitenizin alan adı uzantılı bir e-posta ile başvurabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

  Reply
 8. Avatarmert

  merhaba, alan adı uzantılı bir e-posta adresini nasıl alabilirim binlerce kişinin sorunu bu yardımlarınızı bekliyoruz…

  Reply
  1. AvatarGittiGidiyor

   Mert Bey,

   Konuyla ilgili olarak alan adı servis sağlayıcınızdan bilgi alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Reply
 9. AvatarTayfun

  Merhaba,

  İş Ortaklığı Tıklama Başına Kazanç Programı ücretli mi, ücretsiz mi? Yani kişi aylık gelir yapmamasına rağmen herhangi bir ücret ödüyor mu?

  Reply
  1. AvatarGittiGidiyor

   Tayfun Bey merhaba,

   İş Ortaklığı programı ücretsizdir; sadece yaptığınız gelirler için GittiGidiyor size ücret öder. İş Ortaklığı programına alınan sitelerin seçiminde uzantı ve domaine göre değil, site içeriği, içerik zenginliği ve trafiğe göre karar verilmektedir.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Reply
 10. AvatarTayfun

  Alan adı uzantılı e-posta olayı çok kötü bir durum. Şu an ben böyle bir e-posta alamıyorum yine de ortaklık kabul edilme durumu yok mu?

  Reply
  1. AvatarGittiGidiyor

   Tayfun Bey,

   Alan adı uzantılı olmayan bir e-posta ile İş Ortaklığı Programı’na katılmanız kurallarımız doğrultusunda mümkün değildir.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Reply
 11. AvatarBuğra

  Merhabalar.

  Gittigidiyor iş ortaklığı programına başvuralı 15 günden daha fazla oldu. Henüz bir cevabın gelmemesi sitemin kabul edilmediği manasına mı gelir?

  Teşekkürler

  Reply
  1. AvatarGittiGidiyor

   Buğra Bey merhaba,

   İş Ortaklığı Programı’na yapılan yoğun başvurulardan dolayı dönemsel olarak kullanıcılarımıza geri dönüşlerde gecikmeler yaşanabilmektedir. Başvurunuz incelendiğinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Reply
 12. AvatarAytek

  Merhaba,

  Malesef dikkatli okumadan gmail mail adresiyle başvuruda bulundum. Daha sonra da alan adıyla olan mail adresiyle başvurdum. Ancak kabul edilmeyen bir site daha sonra incelemeye alınmaz gibi bir ibare geçiyor.

  Sitenin kabul edilmeme nedeni once yanlışlıkla gmail hesabımda başvuruda bulunmam mıdır ?

  Eğer öyleyse düzeltmede bulunmamın bir yolu var mıdır?

  Teşekkürler,

  Reply
  1. AvatarGittiGidiyor

   Değerli kullanıcımız,

   Konuyla ilgili olarak bize bilgi@gittigidiyor.com e-posta adresi üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. E-postanıza başvuru yaptığınız ve şimdi kullanmak istediğiniz e-posta adresleri ve ilgili site kimlik bilgilerini de eklemenizi rica ederiz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Reply
 13. Avatartevfik

  öncelikle arkadaşlar herkesin bu alan adlı e-posta sorununa çözüm getirmek istiyorum öncelikle blog sahibi iseniz kumanda paneli-ayarlar-Mobil ve e-posta yazan yere tıklayınız orda en üstte size ait blogger alan adlı e-postanız mevcuttur oradan alabilirsiniz.Bu kadar bi hayır duası etmeyi unutmayın 🙂

  Reply
 14. Avatarahmet

  Ne kadar süre geçtikten sonra gittigidiyora başvurmalıyım belli bir ziyaretçi sayısı olması gerekiyormu ?

  Reply
 15. AvatarEmrecan

  Bir blog veya internet sitesi olmak şartmıdır. Bazı iş ortaklıkları, ortak olmak isteyen kişiye satıcağı ürünün linkini veriyor o link üzerinden girip alışveriş yapılınca ortağa para veriliyor böyle bir şansımız varmıdır?

  Reply
  1. AvatarGittiGidiyor

   Emrecan Bey,

   Belirtmiş olduğunuz program yöntemi, İş Ortaklığı Programı’ndan farklıdır. İş Ortaklığı Programı’na katılmak için kendinize ait bir web sitenizin olması gerekmektedir. Detaylı bilgi ve farklı iş ortaklığı yöntemleri için http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/is-ortakligi/hakkinda linki üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   GittiGidiyor.

   Reply
 16. AvatarMustafa

  Merhaba iyi akşamlar benim bir sorum olacak eğer soruma kısa zamanda cevap verecek kişiye şimdiden teşekkürler.Sorum şu 1 yıl önce eğlence ve zaman geçirmek amaçlı bir blog sitesi kurdum,daha sonra işten çıkarıldığım için boş zamanımı bilgisayar başında geçirmeye başladım.Daha önce açtığım blog sitemde paylaştığım makalelere önem göstermedim Google Adsense reklamlarını yayınlamak istedim şimdi sitemi bayağı geliştirdim tabi ilk başlarada ki yayınladığım gereksiz yazılardan adsense hesabım kabul edilmiyor.Şimdi GittiGidiyor iş ortaklığının reklamlarını sitemde yayınlamak gibi bir hakkımız var mı daha doğrusu blogger uzantılı sitelerde de reklam yayınlattırılıyor mu?

  Reply

Yorum bırakın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar yıldızla belirtilmiştir.