Gamechangers Türkiye’den GittiGidiyor’a Ödül

 Gamechangers Türkiye’den GittiGidiyor’a Ödül

gc-1-main-ic

Türkiye’de e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor, aldığı ödüllerle başarısını tescillemeye devam ediyor.

GittiGidiyor, 6-7 Aralık tarihlerinde Raffles Istanbul’da düzenlenen Game Changers Türkiye Ödülleri’nde, hayata geçirdiği “Müşteri İlişkilerinde Çoklu Kanal Yönetimi” projesi ile İlişki Ödülü’nü kazandı.

gc-2

Bu projesi ile müşterilerine ulaştığı farklı platformları tüm iletişim kanallarına adapte eden GittiGidiyor, kısa süre içinde müşteri memnuniyeti skorlarını {8110100ace18acca647065e9dd6fbd0560a7d3305e7c4b2b9ad02c6356a8a3d6}20 oranında artırdı. Ayrıca, müşteri ilişkilerindeki 360 derecelik vizyonuyla kullanıcılarının tercihlerini daha iyi anlayabilir hale gelerek onlara zaman kazandıran, hayatlarını kolaylaştıran yaratıcı uygulamalar sunan bir altyapıya sahip oldu.

gc-3

Konuyla ilgili açıklama yapan GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri ve Satıcı Yönetimi Direktörü Bahadır Kılıç, “Çoklu kanal stratejimiz doğrultusunda müşterilerimiz ile aramızdaki sınırları kaldıran projelerimizi hayata geçirmeye önem veriyoruz. Bu sayede mükemmel müşteri deneyimi hedefimiz doğrultusunda tüm esnekliğimizle her türlü değişime uyum sağlayabilir duruma geldik. Bu projeyi hayata geçirdikten çok kısa süre sonra müşteri memnuniyeti skorlarımızı yüzde 20 oranında arttırmayı başardık. Bununla beraber finansal verimlilik bizim için bir diğer önemli kazanım oldu. Gamechangers gibi önemli bir yarışmada İlişki Ödülü’nü almak bizim için çok anlamlı. Gelecekte de müşteri memnuniyetini odağına alan yenilikçi projelere imza atmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.