GittiGidiyor Blog ve Blog TV Stevie Ödülleri’nde Birinci Oldu

 GittiGidiyor Blog ve Blog TV Stevie Ödülleri’nde Birinci Oldu

2002 yılından beri 11 ana kategoride düzenlenen ve Dünya’nın en önemli kurumsal ödüllerinden biri olarak gösterilen Stevie Awards 2017 kazananları açıklandı. Her yıl 60 farklı ülkeden 3800 organizasyonun başvurduğu Stevie Awards’ı bu yıl, “En İyi Blog” kategorisinde GittiGidiyor Blog ve Blog TV  kazandı. Daha önce  HP, ClearPeople, ATechnology gibi şirketlerin kazandığı ödülün bu seneki sahibi olan GittiGidiyor Blog ve Blog TV; dünyanın en büyük finansal teknoloji firmalarından biri olan FIS ve Güney Kore’nin en önemli iş güvenliği firması olan KOSHA gibi rakiplerini geride bıraktı.

GittiGidiyor Blog ve Blog TV’de Sizi Neler Bekliyor?

İçeriklere erişimin son derece kolay olduğu GittiGidiyor Blog, kullanıcılara 8 farklı kategoride bilgilendirici içerikler sunuyor. Erdal Kaplanseren gibi, alanında uzman tanınmış editörleri de bünyesinde barındıran GittiGidiyor Blog, detaylı ürün incelemeleriyle kullanıcıların ürün seçimlerini kolaylaştırıyor. Blog TV ise 8 farklı fikir lideri ile spor, sağlıklı yaşam, anne bebek, güzellik, teknoloji ve hobi kategorilerinde akıllardaki soru işaretlerine yanıt veren videolarla yayın hayatına devam ediyor.

Geçtiğimiz dönemde; Altın Örümcek, European Excellence Award, The Communicator Award, Sosyal Kafa gibi ödülleri de kazanan GittGidiyor Blog ve Blog TV, 2016’da 75 milyon erişime ulaştı. Aynı dönemde 3.5 milyon sayfa görüntülenirken, Blog TV videoları da 5.5 milyon kez izlendi. Başarılı grafiğiyle göz dolduran GittiGidiyor Blog ve Blog TV, 2017 yılında marka işbirliklerini de içerik yelpazesine kattı.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.