GittiGidiyor Blog European Excellence Ödülleri’nde Finale Kaldı

 GittiGidiyor Blog European Excellence Ödülleri’nde Finale Kaldı

European Excellence

PR ve iletişim alanında en iyilerin belirlendiği “European Excellence Awards” ödülüne bu yıl GittiGidiyor, en iyi blog kategorisinde aday oldu.

Blog kategorisi için toplam 20 başvuru alınan yarışmada, kaliteli içeriklerine ve bağlı oldukları markaya sağladıkları katkıya güvenen finalist 4 blog sitesi, GittiGidiyor Blog ile birlikte Avrupa’nın en iyisi olmak için yarışacaklar.

eBay ‘in de “Perakende” kategorisinde “Spor Ayakkabıları Sanat Galerisi” çalışmasıyla finalistler arasına girdiği yarışmada, “L’Aquila Şehrini Kucakla: Zorlanan bir toplumu yeniden yaşama döndürme yardımı” isimli iletişim kampanyasıyla İtalya’nın ülke kategorisinde ödül sahibi oldu.

GittiGidiyor Blog Türkiye’yi temsil edecek

Her zaman güncel ve keyifli içerikleriyle ziyaretçilerini bilgilendiren, ilgi alanlarına göre ayrılan kategorileriyle kullanıcı dostu ve kolay ulaşılabilir olan GittiGidiyor Blog, her gün daha fazla yenilik sunarak tercih edilme oranını gün geçtikçe artırdı. En seçkin markaların bünyesindeki 4 farklı blog ile finalde en iyi olmak için yarışacak GittiGidiyor Blog, tek Türk markası olarak Avrupa’da ülkemizi temsil edecek.

Ulaşım, sağlık, teknoloji, iletişim, moda ve daha birçok kategoride bu yıl 1000’in üzerinde başvuru yapılan yarışmada finalistler, üst düzey yöneticileri ve iletişim uzmanlarını içeren 40 kişilik seçkin bir jüri ekibi tarafından belirleniyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.