GittiGidiyor, European Business Awards tarafından İstanbul’da Gerçekleştirilen Organizasyon ile "Ulusal Şampiyon" Plaketini Teslim Aldı

 GittiGidiyor, European Business Awards tarafından İstanbul’da Gerçekleştirilen Organizasyon ile "Ulusal Şampiyon" Plaketini Teslim Aldı

Dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay’in iştiraki GittiGidiyor.com, European Business Awards 2014 ödülleri programında kendi kategorisinde Türkiye’yi ‘ulusal şampiyon’ olarak temsil etmeye hak kazanmıştı. Ulusal Şampiyonlar 9 Aralık akşamı European Business Awards tarafından İstanbul’da gerçekleştirilen organizasyon ile plaketlerini teslim aldı.

European Business Award’da 11 Kasım 2013 tarihinde açılan halk oylamalarıyla ikinci süreç başladı. İlk etapta, 2 Ocak tarihine kadar sürecek oylamalarla 31 ülkeden farklı kategorilerde yaklaşık 17.000 başvuru arasından seçilen 527 ulusal şampiyonun sunumları sonrası her ülkeden 1 ‘Ulusal Halk Şampiyonu’ seçilecek. 14 Ocak – 25 Mart tarihlerinde ilk etap kazananları arasında yapılacak olan oylamada ise en çok oyu alan firma ‘Avrupa Halk Şampiyonu’ ödülünü almaya hak kazanacak. Oylamalar www.businessawardseurope.com sitesinden online olarak gerçekleştirilecek.

Eş zamanlı olarak jüri üyelerinin değerlendirmeleri sürecek olup, değerlendirme sonucu 10 ayrı kategoride Ruban d’Honneur unvanı verilecek.

 

 

 

 

 

European Business Award
Avrupa’nın en parlak işletmelerinin dahil olduğu, temelinde yenilikçilik, iş mükemmelliği ve sürdürülebilirlik gibi üç farklı alanda şirketlerin yarıştığı bir ödül programı. Ödül programında sorumlu hareket ederek faaliyet gösterdikleri alanda sosyal hayatı ve çevreyi olumlu etkileyen aynı zamanda yenilikçi ve başarılı uygulamalarla görünürlük ve gelişimlerini yükselten şirketler yarışıyor. Ödül programının ilk aşamasında ulusal şampiyonlar seçilirken bir sonraki aşamada şirketler uluslararası Ruban d’Honneur ünvanı için yarışıyorlar. Geçen sene yarışmaya katılan 28 Avrupa birliği üyesi ülke ( Türkiye, Ermenistan, Gürcistan ve Kazakistan da dahil) şirketlerinin toplam iş hacmi 1 Trilyon Avroya ulaştı. İnsan kaynağı olarak bakıldığında bu şirketlerde toplamda 2,7 milyon insana istihdam sağlanıyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.