GittiGidiyor Sevgililer Günü Reklamı 2016’nın En Beğenilenleri Arasında!

GittiGidiyor Sevgililer Günü 2016 Reklamı

Yıl boyunca yüzlerce marka, doğru hedef kitlesine ulaşmak, tüketicilerin algısını yönetmek için reklam kampanyalarını yayınladı. Ancak bunlardan çok azı hedef kitlenin beğenisini kazandı.

Marketing Türkiye dergisi, online araştırma şirketi DORinsight ile Marketing Türkiye Almanak 2016 araştırması için 500 kişiyle görüşerek 2016 yılının en beğenilen reklam kampanyalarını belirledi.

Sevgililer Günü Reklamı GittiGidiyor

En iyi 10 reklam kampanyasının belirlendiği araştırmada, GittiGidiyor’un 2016’daki Sevgililer Günü reklamı da listede yerini aldı.

GittiGidiyor Sevgililer Günü

Sevgililer Günü’nde onun için güzel bir şey yapın” temasıyla yürütülen reklam kampanyası, alışveriş ve aşk arasında duygusal bir bağ kuruyordu.

Bursa’nın Cumalıkazık Köyü’ndeki yaşlı bir çiftin Sevgililer Günü hikayesini konu alan reklam filmi, gectiğimiz Ocak ayında Televizyon, internet ve sinemalarda izleyicilerle buluşmuştu.

Türk Hava Yolları, Türkiye İş Bankası, Allianz Türkiye, Beko Türkiye, Filli Boya, LASSA, Turkcell, Koton, Vodafone gibi farklı sektörlerdeki markaların reklam filmlerinin arasında tek e-ticaret markası olarak yer almaktan gurur duyuyor; Bu başarıya katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.