GittiGidiyor’a Ödül Yağmuru

Dünyanın önde gelen online pazaryeri eBay’in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com’un ziyaretçiyi odağına koyan bu çalışma anlayışı, bugüne kadar pek çok ödülle taçlandırıldı. Bugün de yine o günlerden biri…

Aylık ekonomi ve iş dünyası dergisi Turkish Time’ın MasterCard ile ortaklaşa düzenlediği Türkiye’nin en beğenilen alışveriş sitelerine yönelik bir araştırmada, GittiGidiyor.com olarak pek çok kategoride ödüle layık görülmüş bulunuyoruz. Bu sevinci sizinle de paylaşmak isterim.

 

25 ayrı kategori üzerinden yapılan değerlendirme sonucunda GittiGidiyor.com, “En çok tavsiye edilen site”, “Mobil cihaz uygulamalarından alışverişte en sık kullanılan site”,  “En iyi fiyat sunan site”, “Sıkça takip edilen site” kategorilerinde rakiplerini geride bırakarak birincilik kürsüsüne çıkmayı başardı. “En güvenilir site” kategorisinde ise ikincilik ödülü bizim oldu.

Uzun yıllardır bizimle birlikte olarak başarılarımıza katkı sağlayan tüm ziyaretçilerimize ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür eder, bunun gibi daha nice başarı hikâyelerini sizinle paylaşmayı temenni ederim.

11-06-2014   Ödüller    4 Yorum   6

Avatar Öget Kantarcı
GittiGidiyor Genel Müdürü ve TOBB E-ticaret Meclisi Başkanı
4 thoughts on “GittiGidiyor’a Ödül Yağmuru

 1. Avatarsüleyman

  Her şey iyide ben alışveriş yapıcam kredi kartı kulanmıyorum nasıl alcam yanı bi kapıda ödöme seçenegi ayarlarsanız çoh iyi olurdı.bana lazım olan parçalar sadece sizin sitede var.

  Reply
 2. AvatarGittiGidiyor

  Süleyman Bey merhaba,

  GittiGidiyor’da kapıda ödeme sistemi kullanılmamaktadır. Alışverişlerinizi kredi kartlarının yanı sıra banka (ATM) kartları, ön ödemeli kartlar, sanal kartlar ve PayPal üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

  Keyifli alışverişler dileriz.

  GittiGidiyor.

  Reply
 3. Avatarkerem

  Gitti Gidiyor’da çalışma ortamlarına ilişkin bir tanıtım videosu yayınlanamaz mı? Bize kimler yanıt veriyor,çalışma ortamları nasıl? Ya da üyeler davet edilemez mi?

  Reply

Yorum bırakın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar yıldızla belirtilmiştir.