Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden GittiGidiyor’a İki Büyük Ödül

 Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden GittiGidiyor’a İki Büyük Ödül

2018’de “Yılın Şirketi” seçilen GittiGidiyor, Avrupa’da en hızlı büyüyen ikinci şirket oldu

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, dünyanın en prestijli ödül programlarından Stevie Uluslararası İş Ödülleri-2018’de iki ödüle birden layık görüldü. Perakende kategorisinde “Yılın Şirketi” seçilen GittiGidiyor, “En Hızlı Büyüyen Şirket” kategorisinde ise Avrupa’da ikincilik ödülünü kazandı.

22 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan ve ayda ortalama 83 milyon ziyaret alan Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, dünyanın en prestijli ödül programları arasında yer alan Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde iki büyük ödüle layık görüldü. Stevie Uluslararası İş Ödülleri-2018’de “En Hızlı Büyüyen Şirket” kategorisinde Avrupa’da ikincilik ödülünün sahibi olan GittiGidiyor, perakende-büyük şirketler kategorisinde ise “Yılın Şirketi” ödülünü kazandı. Böylece, Türkiye’de ilk kez bir e-ticaret şirketi Stevie Ödülleri’nde Yılın Şirketi unvanına sahip oldu. Bu sene 15’inci kez düzenlenen ve her yıl 70’i aşkın kategoride 80’e yakın ülkeden başvuruların değerlendirildiği Stevie Ululslararası İş Ödülleri, 20 Ekim’de Londra’da düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

“Sektörde ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz”

Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde elde ettikleri başarıyı değerlendiren GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, şöyle konuştu: “GittiGidiyor olarak Türkiye’de yeni nesil ticareti yaygınlaştırma ve e-ticaret sektörünü geliştirme misyonuyla hareket ediyoruz. Bu yıl 74 ülkeden 3 bin 900’ün üzerinde başvurunun gerçekleştiği Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde elde ettiğimiz başarı ve kazandığımız iki büyük ödül, doğru yolda ilerlediğimizin güzel bir göstergesi. E-ticaret sektöründe bir ilki gerçekleştirerek uluslararası düzeyde “Yılın Şirketi” ödülünü ülkemize getirmenin ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen ikinci şirketi olmanın gurunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde de hayata geçireceğimiz projeler ve gerçekleştireceğimiz işbirlikleriyle sektörü güçlendirmek ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.