“Türkiye’nin En İyi İşverenleri” Listesinde 2’nciyiz!

 “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” Listesinde 2’nciyiz!

GittiGidiyor olarak son 7 yıldır olduğu gibi bu sene de dünyanın en prestijli insan kaynakları organizasyonlarından Great Place to Work Enstitüsü’nün (GPTW) açıkladığı “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde yerimizi aldık. İnsan odaklı güçlü kurum kültürümüz doğrultusunda sağladığımız çalışan memnuniyetimiz ile Great Place to Work Enstitüsü tarafından açıklanan listede 250-500 çalışan kategorisinde “Türkiye’nin En İyi 2. İşvereni” olduk.

Her yıl 60’tan fazla ülkede 8 bine yakın işletme ve 20 milyondan fazla çalışanı temsil eden analizlerle dünyanın en geniş kapsamlı kurum kültürü araştırmasını yapan Great Place to Work (GPTW) Enstitüsü tarafından bu ödüle layık görülmenin mutluluğu içerisindeyiz.

GittiGidiyor’da mutlu çalışanların olduğu bir çalışma ortamı yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Çeşitliliği ve kapsayıcılığı benimsiyor, demokratik ve şeffaf bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. En önemli önceliğimiz insan diyerek, ekibimizin huzur ve güvenini her şeyden önde tutuyoruz. İş ortamıyla yetinmeyip hayatın her alanında birbirimizi desteklemeye özen gösteriyoruz. 20’nci yılımızı kutladığımız bu sene, tüm bu çabalarımızın karşılığında da ödüllerle taçlandırılmak, istikrarlı bir başarı yolunda yürüdüğümüzü görmek bize gurur kaynağı oluyor.

Son 5 yılda 4 defa çeşitlilik alanındaki başarılarımızla hak kazandığımız, bu yıl mayıs ayında açıklanacak olan Diversity (Çeşitlilik) Özel Ödülü’nün sonuçlarını ise heyecanla bekliyoruz. Başarılarımızın daim olması için aynı özveriyle çalışmaya devam edeceğiz!

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.