Tohum Otizm Vakfı’nı Ofisimizde Ağırladık!

 Tohum Otizm Vakfı’nı Ofisimizde Ağırladık!

Çalışan grubumuz HandinHand’in organize ettiği etkinlik kapsamında, 13 Şubat Salı günü Tohum Otizm Vakfı’nı ofisimizde ağırladık. Vakfın çalışmalarının anlatıldığı sunumun ardından, GittiGidiyor çalışanları kurulan stanttan alışveriş yaparak otizmli çocuklar için bağış yapma fırsatı buldular.

Engelli bireylerin yaşadıkları zorluklar hakkında farkındalık yaratmak, yaşamlarına değer katmak ve iş hayatına aktif ve eşit katılımlarını artırmak için etkinlikler düzenleyen GittiGidiyor’un yeni çalışan grubu HandinHand anlamlı bir organizasyona daha imza atı. Grubun farkındalık yaratma misyonu kapsamında; yıllardır otizmli çocuklar ve ailelerinin eğitim, sağlık hizmetlerinden eşit şart ve fırsatlarla yararlanabilmeleri için çalışmalar yapan Tohum Otizm Vakfı yetkilileri GittiGidiyor ofisine davet edildi.

Vakıf İletişim ve Kaynak Geliştirme Sorumlusu Nursema Aydın ve Merve Temiz’in katılımlarıyla gerçekleşen etkinlik kapsamında, çalışanlarımız hem vakıf hakkında bilgilendi hem de otizmli çocukların çizimlerinden ilham alınarak yapılan ürünlerden satın alarak vakfa bağış yapma olanağı buldu.

GittiGidiyor çalışanlarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, Tohum Otizm Vakfı bugüne kadarki şirket stand rekorunu kırılarak toplam 16,5 saatllik eğitim masrafı için bağış toplandı.

Otizm hakkında farkındalığımızı artıran ve otizmli çocukların eğitimi için bizlere destek olma fırsatı veren Tohum Otizm Vakfı’na çok teşekkür ederiz.

2 Comments

  • Bu tarz kaliteli organizasyonlar hazırladığı için HandinHand gurubuna ve gittigidiyor’un tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

  • Gittigidiyor ekibini böyle kaliteli bir farkın dalık ortaya koydukları için tebrik ediyorum

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.