Yapacağınız Her Alışverişle Hayata Katkıda Bulunmaya Ne Dersiniz?

 Yapacağınız Her Alışverişle Hayata Katkıda Bulunmaya Ne Dersiniz?

Merhaba,

UNICEF, TOÇEV, KEDV, Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı gibi kuruluşların GittiGidiyor’daki resmi mağazalarından alacağınız her ürünle sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunabileceğinizi biliyor muydunuz?

GittiGidiyor’daki kimi mağaza sahiplerinin bizim için yerlerinin bir başka olduğunu “Alacağınız Her Ürün Kadınları Destekliyor!” başlıklı yazımda belirtmiştim.

2011’in sonlarına doğru bu mağaza sahiplerine bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşadık. Artık UNICEF Türkiye’nin de GittiGidiyor’da resmi bir mağazası var.

GittiGidiyor’da mağaza açan dernek veya vakıfların sayısı artınca biz de tek tek bu vakıf veya derneklerin iletişimini yapmak yerine genel bir iletişim planı çerçevesinde sosyal sorumluluk mağazalarının iletişimini yapmayı daha doğru bulduk.

Kısa bir çalışmadan sonra bu iletişimin ana sloganının “Her Alışveriş Hayata Bir Katkı!” olmasına karar verdik.

Artık site içindeki kimi iletişim alanlarında bu sloganı taşıyan bannerları görüp tıkladığınızda yenilenen sosyal sorumluluk sayfamıza ve GittiGidiyor’da resmi mağazası bulunan vakıf ve derneklerin mağazalarına doğrudan ulaşabileceksiniz.

GittiGidiyor’dan satış yaparak kendine kaynak yaratan ve hayatı güzelleştirmek için çalışan vakıf ve derneklerin emeğine siz de katkıda bulunabilirsiniz. İster kendinize bir ürün ararken, isterseniz bir yakınıza hediye almayı düşünürken bu mağazalara bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Unutmayın, yapacağınız her alışverişle hayata katkıda bulunacaksınız.  🙂

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.