Cenk Angın GittiGidiyor’un İlk Çeyrek Performansını Değerlendirdi!

10 Mayıs Pazartesi günü Bloomberg HT TV’de yayınlanan “HT Ekonomi Soruyor” adlı programda, Habertürk Gazetesi, Teknoloji Editörü Necdet Çalışkan’ın canlı yayın konuğu Genel Müdürümüz Cenk Angın’dı.

Cenk Angın, bu programda GittiGidiyor’a ait en güncel rakamları ve GittiGidiyor’un 2010 yılı ilk çeyrek performansını izleyicilerle paylaştı.

Bu programın tamamına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

4 Comments

  • güzel bir performans… devam böyle

  • GittiGidiyor, internet dünyasının sanal pazarında önemli bir dönüm noktası olarak algılanmalı ve GittiGidiyor öncesi ve GittiGidiyor dan sonrası olarak tartışılmalı. Ülkemizdeki alışveriş alışkanlıklarını bu kadar kısa sürede üstelik sanal ortamda uygun ve pratik kabul edilebilir çözümlerle değiştirmek, milyonlarca tüketici ve satıcaya en konforlu en güvenilir en bol ürün çeşidi ile alışveriş ortamı sunmak başlıbaşına devrimci bir değişimin başlangıcı olmasına rağmen Bloomberg sunucularının bu noktayı atlamalarını Gittigidiyor’la ilgili derslerini iyi çalışmadıklarını gösteriyor.

  • Gittigidiyor’da hem anında destek alabiliyoruz. Hem kullanıcıları ile kolayca iletişim kurabiliyoruz. Ayrıca sistemi çok güzel. Teşekkürler gittigidiyor.com

  • 9 yıllık bir geçmişe sahip gg yonetimini bu konuda kutlamak gerekir görsellik ve kullanabilirlik açısındanda önemli bir yere sahip bence.başarılarınızın devamını dilerim

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.