Fiyat Karşılaştırma Siteleri ile En Ucuzu Nerede Hemen Bulun

 Fiyat Karşılaştırma Siteleri ile En Ucuzu Nerede Hemen Bulun

Fiyat Karşılaştırma

Bilgisayarınız çok mu eski? Yeni bir bilgisayar mı almak istiyorsunuz? Herhangi bir mağazaya gittiniz ve istediğiniz bilgisayarı buldunuz; ancak bu bilgisayarın diğer mağazalarda ne kadara satıldığını bilseniz çok daha hızlı karar verirdiniz değil mi? Bu artık mümkün. Çünkü Akrep, Akakçe ve  Cimri gibi fiyat karşılaştırma ve ürün inceleme siteleri size bu soruların cevabını anında veriyor.

Fiyat karşılaştırma siteleri sayesinde; merak ettiğiniz ürünün farklı sitelerdeki fiyatlarını tek tık ile öğrenebiliyor ve karşılaştırma yapabiliyorsunuz. Böylece hem zamandan kazanıyorsunuz hem de istediğiniz ürünü en uygun fiyata satan yerden doğrudan satın alabiliyorsunuz.

Ayrıca ürün fiyatlarının yanı sıra satıcıların sağladığı taksit imkanına, ürün özelliklerine, satıcı hakında yapılan yorumlara ve beğenilere tek bir sayfadan ulaşabiliyorsunuz. Taksit, distribütör ve kargo bilgilerine göre filtreleme seçeneklerini kullanabiliyorsunuz. Kısacası satın almaya dair aradığınız birçok bilgiye bu sitelerden ulaşabiliyorsunuz.

Türkiye’de fiyat karşılaştırma siteleri içerisinde trafiğe göre ilk 2’de Akakce, Cimri sıralanmakta. Hepsinin aynı amaca yönelik işlemleri olsa da detaylarda farklı özelliklerine rastlıyoruz. Bu özelliklerden bir tanesi de “fiyat alarmı”. Merakla fiyatının düşmesini beklediğiniz ürünü her gün farklı sitelerde aramak yerine fiyat alarm sistemini kullanabilirsiniz. Ürün istediğiniz fiyata düştüğünde kayıtlı e-posta adresinize bir mail geliyor. Bu mail üzerinden ister ürüne yönlenebiliyor veya önceden belirlediğiniz fiyatı daha da aşağılara çekebiliyorsunuz.

Offline ya da online hayatta bir ürün almaya karar verdiğinizde alacağınız ürünün fiyatını bu sitelerde araştırmanızda fayda var. Bu sayede GittiGidiyor’daki cazip fiyatları da kaçırmamış olursunuz. 🙂