GittiGidiyor’dan Eğlenceli Facebook Uygulaması

 GittiGidiyor’dan Eğlenceli Facebook Uygulaması

Yeni yıla girerken tüm kullanıcılarımız için Facebook sayfamızda, hediye kazandırırken eğlendiren hem de merak uyandıran bir uygulama hazırladık. Facebook sayfamızdan katılabileceğiniz bu yarışmada birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı sizi bekliyor. Yarışmaya katılmak için 2013’te yanınızda kimler olsun istiyorsanız birlikte çekilmiş en ilginç fotoğrafınızı yükleyip bize nedenini anlatmanız yeterli!  Tabi fotoğrafınızın favoriler arasında olması için biraz çalışmanız gerekiyor. 🙂 Arkadaşlarınız ne güne duruyor? Onlar fotoğrafınızı beğensin, bol bol paylaşsın; hediyeler de size gelsin.

Unutmayın, Facebook’taki yeni yıl yarışmamıza arkadaşlarınızı davet ettikçe ve yüklediğiniz fotoğraf beğeni kazandıkça ve paylaşıldıkça puan kazanacaksınız. En çok puan toplayanlar da hediyeleri toplayacak.

Yeni yıl hediyeleri neler mi? Sony Notebook, Samsung Led TV, PlayStation 3, Ericcson Yendo cep telefonu, Tablet PC ve daha fazlası da var. Onlarca hediyeden birini kazanma şansını yakalamak için GittiGidiyor’un Facebook sayfasını hemen ziyaret edin! http://www.facebook.com/gittigidiyor

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.