Yeni Kullanıcı Profili; Daha Gelişmiş, Güvenilir ve Güncel

 Yeni Kullanıcı Profili; Daha Gelişmiş, Güvenilir ve Güncel

Çevremdeki insanlardan kimi zaman “GittiGidiyor’da bir ürün beğendim, sence hangi satıcıları tercih etmeliyim?” gibi sorular alıyorum. GittiGidiyor çalışanlarının, sanıldığı gibi “ürün satın alırken ilk tercih edilecek satıcılar” gibi ne özel bir listesi var ne de sihirli değneği… İşin sırrı aslında Kullanıcı Profili’nde gizli; bizler de GittiGidiyor’dan alışveriş yaparken, sadece kullanıcı profil sayfalarını inceleyerek kararımızı veriyoruz. Bu yazıda, yenilenen Kullanıcı Profili hakkında ipuçlarını keşfedeceksiniz.

Çok hızlı kabuk değiştiren sektörün içinde, GittiGidiyor’u daha “güvenilir” ve daha “tercih edilir” kılmak için durmaksızın özgün fikirler peşinde koşuyoruz. Markaların bu bahsedilen değerleri yaratması ve kendilerini kanıtlaması, hepsinden öte; kendisini ilk defa tercih edecek kişilere bunu anlatabiliyor olması, yıllar alan zorlu süreçler gerektirir. Biz ise GittiGidiyor kullanıcılarına, “Kullanıcı Profili” sayesinde daha ilk günden kendi değerlerini yaratmaları ve kendilerini en iyi şekilde tanıtmaları için adil bir zemin sunuyoruz.

Kullanıcı Profili; yapılan her işlem sonrası alıcı ve satıcının birbirini değerlendirdiği, ticarete dair yorumlarını, tecrübelerini dürüstçe paylaştıkları bir alan. Kullanıcı Profili aynı zamanda, GittiGidiyor kullanıcılarının fark yaratmak adına, sahip oldukları en güçlü araç!

Farklı satıcıların ve benzer ürünlerin/hizmetlerin yer aldığı ortamlarda, rekabetten söz etmemek de mümkün değil. Aynı kural GittiGidiyor kullanıcıları için de geçerli. Rekabette üst sıralara çıkmak için, uygun fiyat politikası izlemek, ürün yelpazesini geniş tutmak da bir strateji, her şeyden önde müşteri memnuniyetini tutmak da… Hepsinin ortak amacı ise “tercih edilir” olmak. Tercih edilir olmak için güvenilir olmak şart.

İşte “Kullanıcı Profili” tüm bunları bir arada sunuyor ve bunu olabildiğince sade ve anlaşılır bir şekilde yapıyor. GittiGidiyor kullanıcılarının yıllardır kullandığı ve bugüne kadar yaklaşık “20 milyon” puan ve yorumun karşılıklı kullanıldığı Kullanıcı Profili sistemini geliştirdik. Yeni sistemde öne çıkan konuları ilk sizinle paylaşıyorum:

Puanlamalar artık daha adil olacak: 5’li puanlama sisteminden pozitif (artı) ,  Eksi (eksi) ve Nötr (nötr) olmak üzere 3’lü puanlama sistemine geçiyoruz.

İpucu #1: Ürün satın almak istediğiniz kullanıcının profilindeki olumlu ve olumsuz puanların sayısı önemli bir kriter. Eğer bir kullanıcının, gerçekleştirdiği 1000 işlemde 950 olumlu, 50 olumsuz puanı varsa, profil sayfalarında tek tek olumsuz işlemleri aramanıza gerek kalmaz. Çünkü bu kullanıcı {37c2fd55c36194b597343aaaf65d77d74d5bb2fa7d96b11d5da4ee5f462b04de}95 profil yüzdesini yakalamış güvenilir bir kullanıcıdır.

Başarıyı tek bir kriter; “profil yüzdesi” gösterecek: 3’lü puanlama sistemine geçtiğimiz için, kullanıcı adının yanında yer alan yıldızları kaldırıyoruz. Genel başarı ortalamanız sadece “profil yüzdesi” ile gösterilecek.

İpucu #2: Yeni Kullanıcı Profili sisteminde “profil yüzdesi”, kullanıcıların genel başarısını gösteren önemli bir kriter olarak karşımıza çıkıyor. Profil yüzdesi, kullanıcıların yapmış oldukları işlemler (alım-satım) sonucunda diğer kullanıcılardan aldıkları olumlu puanların, olumlu ve olumsuz puanların toplamına bölünmesiyle elde ediliyor.

– Son 12 aylık güncel dönem önem kazanacak: Profil yüzdesini, son 12 aylık güncel döneme bakarak hesaplayacağız. Biliyoruz ki ilk işlemlerinde bazı şanssızlıklardan dolayı olumsuz yorum almış, ancak bu durumu düzeltmiş kullanıcılar var. Yeni sistemle bu kullanıcılara hak ettikleri şansı geri vermiş olacağız.

İpucu #3: Eğer bir kullanıcının profil yüzdesi {37c2fd55c36194b597343aaaf65d77d74d5bb2fa7d96b11d5da4ee5f462b04de}100 ise, bu kullanıcının eski döneme ait; örneğin 3 yıl önceki olumsuz işlemlerini dikkate almamalısınız.

– Satıcılar alıcılara olumsuz yorum veremeyecek: Bunu bir örnekle açıklamak daha kolay olacak:

Bir restorana gittiniz ve size sunulan hizmetten ve yemekten memnun kalmadınız, ancak yine de üstünüze düşen görevi yapıp hesabı ödediniz. Buna rağmen restoran sahibi masa örtüsünü kirlettiğiniz için veya anket formunu “onun istediği gibi” doldurmadığınız için sizi kötülüyorsa burada bir yanlışlık var demektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için bir daha o restoranı tercih etmezdiniz.

Bu örnekteki gibi durumlarla karşılaşmamak için yeni Kullanıcı Profili’nde, alıcının, ürünün ödemesini yapmaması, 3 iş günü + 24 saat içerisinde kargolanan ürüne onay vermemesi veya iade ürünü 3 iş gününde geri göndermemesi durumları haricinde satıcılar, alıcılara olumsuz puan veremeyecek.

Burada amacımız; iyi ve kaliteli hizmet veren, alıcının taleplerini zamanında karşılayan, sorularını hızlı ve doğru yanıtlayan satıcılar ile bu hizmetleri eksik sunan satıcıları birbirinden ayırmak ve alıcıların adil puanlama yapmalarını sağlamak.

– Olumsuz durumları çözmek için satıcıların bir şansı olacak: 100 işlemde {37c2fd55c36194b597343aaaf65d77d74d5bb2fa7d96b11d5da4ee5f462b04de}95 profil yüzdesine ulaşmış satıcılar, bir anlamda hizmet kalitelerini kanıtlamış satıcılardır. Bu nedenle yeni sistemde 100 ve üzeri işlemde {37c2fd55c36194b597343aaaf65d77d74d5bb2fa7d96b11d5da4ee5f462b04de}95 profil yüzdesine ulaşmış satıcılara, alıcıların olumsuz puan ve yorum vermesi, satıcı-alıcı arasında kurulacak 7 günlük iletişimin sonucuna bağlı olacak. Satıcı, alıcıyla yaşadığı problemi verilen sürede düzeltemezse alıcı, satıcıya olumsuz puan verme hakkına sahip olacak. Profil yüzdesi yüksek olan satıcılarımıza, sunduğumuz bu 7 günlük sürenin alıcı-satıcı arasındaki olası sorunların çözümüne büyük ölçüde katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Yeni Kullanıcı Profili sistemi ile kullanıcı memnuniyetini arttırarak, herkesin daha adaletli bir sistemle değerlendirilmesini amaçlıyoruz. Siz de bu yeni sisteme dair görüşlerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

35 Comments

 • Merhabalar,

  Aslında Kargo Hızı, Ürün Kalitesi, Müşteri Memnuniyeti üzerinden puanlama sağlasaydınız çok daha iyi olurdu.

 • Bencede Katılıorum bende bir ürün alırken olumlu olumsuz verilen notlara bakıorum

 • çok hoş olmuş.. destekliyorum yeni puanlama sisteminizi.. tşkler MERİNOCİTY

 • Yeni profil sistemi bence yanlış bi uygulamadır. Gittigidiyor’da alışveriş yaparken bir çok değerlendirilmesi gereken husus var önceki sistemde bunların ortalamasını 5 yıldız üzerinden veriyorduk. Şimdi seçenek 3’e düştü. Şöyle olabilirdi; iletişim ve ilgi alakayı değerlendirmek için ayrı puanlama, kargo paketleme ve gönderimini değerlendirmek için ayrı puanlama, onaylama süreci için ayrı puanlama olup hepsinin ortalaması kullanıcı profilinde gösterilmeliydi. Kimin hangi yönleri zayıf onları görebilirdik.

 • Satıcılar alıcılara olumsuz yorum veremeyecek:En çok bunu beğendim. Zamanında ödeme yapıp onay verdiğimiz halde, satıcı bir yıldız bile kırsak bazen tek yıldız verebiliyordu. Süper oldu bu…Şahane…

 • Alıcılar keyfi olarak olumsuz yorum verdiği zaman satıcının elinden birşey gelmeyecek bu durum için birşey geliştirmek gerekiyor.
  Satıcıların çok olduğu rekabetin bol olduğu biryerde diğer satıcı gelip olumsuz yorum verebilecek.Çözüm için şunu yapılabilir 10 satıştan sonra olumsuz yorum verme hakkı tanınmalıdır.
  saygılarımla

 • Sistemin güncel son bir yılı baz alması ve kendini kanıtlamış satıcıların olumsuz yorumlarını düzeltme şansı olması gerçekten muhteşem yenilikler. Aynı zamanda E-bay’daki gibi profile açıklama ve resim ekleme özellikleride çok yerinde olmuş.

 • Bu şekildeki puanlama sistemi daha baarılı olmuş.

 • Yeni düzenlemeler yapılmışken kurallarınız arasına satıcılardan kaynaklanan problemlerde iade kargo ücretinin satıcı tarafından ödeneceği de girmelidir diye düşünüyorum; çünkü mağdur olan ve yine de bu nedenle ürün iadesini bir yana bırakan çok kullanıcı var; her zaman pahalı alışverişler yapılmıyor, kargo da alış+iade toplamı ile yekün tutuyor. Bu tip iadeler keyfi iade olmayacağından açık ve net olarak kargo ücretlerinin satıcı tarafından ödenecek olduğunun belirlenmesi satıcılar için de caydırıcı olacaktır. Yeni getirilen yedi gün uygulamasıyla da bir bakıma satıcıların profili o güne kadar iyi olmuş olsa da sonraki hataları için bir koruma kalkanı yaratılmış oluyor diye düşünüyorum. Evet alıcı keyfi puanlama yapmamalı ama alınan ürünün durumunu sizlere kanıtlamak da mümkün değil; bu nedenle alıcı zor durumda kalabilir. Lütfen bu önerileri dikkate alınız. Kullanıcı tecrübelerine dayanılarak yazılmışlardır 🙂 İyi çalışmalar.

 • Hesaplamalarda nötr puanları kullanmıyorsunuz sanırım, profillerdeki hesaplamalar öyle gösteriyor. Bunlar, adı “nötr” olmakla birlikte olumsuz deneyim belirtip ortalamayı etkilemesi gereken puanlar. Dahil edilmemeleri ikili sistem kullandığınız ve puanların doğru değerlendirilmediği anlamına gelir. Bir sürü “nötr” puan yani eski değerlendirmeyle üç yıldız almış bir kullanıcı sitenin en iyileri arasına girer profil yüzdesiyle. Yanlış mı düşünüyorum? Tekrar iyi çalışmalar.

 • alıcılar kadar satıcılarada hak tanınması gerekiliyor bence herşey çok güzel olmuş fakat yorum konusunda eşitlik ilkesi bozulmuş.tşk ederim

 • ürünü alıpta puan vermeyen alıcılarımız için puan vermeyi zorunlu kılıcak tarzda bir sistem yapılsa bence satıcının yüzde oranı çok daha şeffaf olur.

 • Satıcının olumsuz yorum verememesi saçma bir uygulama olmuş.Alıcı haksız yere olumsuz yorum verdiği durumlarla çok karşılaşıyoruz.Hatta bu sebeple üyeliğini sistemden sildirdiğim kişiler oldu.bu tür insanlara olumsuz yorum veremeyeceğiz ne güzel (!)

  ayrıca yorumların kusuratsız olması kötü olmuş. {0f1b6ba65075d64dc51c8188251a21c033db0f9e98af1d5457622982fde97e6e}99 olumlu yorumu var diyor.bundan sonra yaklaşık 20-30 olumlu yorum daha alıyorsunuz ama hala orada {0f1b6ba65075d64dc51c8188251a21c033db0f9e98af1d5457622982fde97e6e}99 olarak duruyor.sinir bozucu değil mi. kusurat olsa daha güzel olurdu.eskisi gibi…

  ve alıcının olumsuz yorumunu kendisi ile anlaşmak dışında sildiremiyoruz. fakat yeni kullanıcılar bu yorumların önemli olduğunu bilmediklerinden dikkatsiz davranabiliyor. sadece bir ürün almak için sitenize üye oluyor sonra 1 sene boyunca sitenize uğradığı olmuyor.ve biz satıcı olarak onun o olumsuz yorumundan etkileniyoruz.

  yeni üyeler bence ilk birkaç alışverişi için satıcılara yorum yapamamalı.

  yeni sistem yerine ebaydeki gibi kargo hızı ürün kalitesi vs. gibi ayrı ayrı yıldızlar verilebilmesi en güzeli olurdu.

 • Yeni profil sistemi bence eskisine göre son derece sevimsiz. Yeni düzenin en önemli bölümü ise puanlama sisteminin şekli. Yıldızlı sistemde puanlama aralığı 5 dereceye bölündüğü için puan veren için de puan alan için de merak edilir ve sempatik bir yönü vardı. Örneğin, bir ürünün alımında kçük sorunlar yaşamış bir alıcı, satıcıya 4 yıldız vererek ona küçük bir uyarı vermış ama satıcının olumlu puan almasını da sağlıyordu. Önceki sistemde profil sayfası çok daha insancıl ve anlaşılırdı. Yeni düzen ise son derece sert ve sayfa düzeni karmaşık. Ben açıkcası yoğun bir satıcı olarak bu yeni sistemden zevk almayacağımı belirtmek istiyorum.

 • Profil sayfasında çok önemli bir değişiklik var ki, bana göre hatalı olmuş. Olumluluk yüzdesi ve olumsuz puan son bir yılda alınan puanlardan oluşuyor. Bu durumda önceki yıllarda onlarca eksi, olumsuz puan almış olan kullanıcılar bir anda sadece son bir yılda aldığı olumsuz puanlarla değerlendiriliyor hale geldi. Sistemi yoğun kullanan kullanıcılar yoğun işlemi olan bir üyenin geçmişini biliyorlar ama sisteme yeni giren ya da seyrek kullanan bir üye alışveriş yapacağı bir üyenin geçmiş yıllarda onca olumsuz puan aldığını bilemiyor. Örneğin ben 3264 işlemde henüz olumsuz yorum almadım ama son bir yıldan önce az ya da çok olumsuz puan alanlarla, bu kişi son bir yılda olumsuz puan almamışsa aynı konuma geldim. Bu durum bence adil değil. Olumsuz puan almamak için benim verdiğim ticari sürecin ayrıcalığı kalmamış oluyor.

 • Yeni sistem güzel olmuş.Tabii ki dahada geliştirilebilir.Genelde alışveriş konusuna gereğinden fazla alıcı penceresinden bakılıyor.Tabii ki tüketicinin bir çok hakkı var.Fakat emeğiyle para kazanmaya çalışan satıcılarında hakları yok sayılmamalıdır.Örneğin satıcı ürünü sağlam olarak ve zamanında kargoya veriyor ve ürün kargo esnasında hasar görüyor.Kargoyu teslim aldığı anda kontrol etmeyen alıcı, bu hatasını satıcının telafi etmesini istiyor.Pek tabii ki bu tip bir durumda zararı satıcının karşılamak istememesi son derece doğaldır.Bunun sonucunda yeni sistemde,satıcı olumsuz puan alıyor fakat alıcıya puan veremiyor.Ben bu ve bunun gibi durumlarda,puanlamanın adil olmayacağını düşünüyorum.Alıcılarda en az satıcılar kadar sorumluluklarının bilincinde olmalıdır.

 • 3 iş günü + 24 saat içerisinde kargolanan ürüne onay vermemesi veya iade ürünü 3 iş gününde geri göndermemesi durumları haricinde satıcılar, alıcılara olumsuz puan veremeyecek.
  yeni sizteminizde bence bu hiç adil olmamış.
  yani bir alıcı bilinçli olarak sizden ürün alıcak beyenmediği halde hiç bir şekilde size bilgi vermeden irtibata geçmeden – yorumu yazıcak ama biz satıcılar kuzu gibi elimiz mahkum + yı vericez…
  kesinlikle adil bir sistem olmamış.
  düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum.
  bir restoran gidip ordaki servisi beğenmediğimiz halde parasını ödüyoruz evet ama burdaki sitemde parayı ödeyen listeleme ve komisyon ödeyen satıcılar 🙂

 • Yeni sistemi satıcı lehine buluyorum. Satıcının olumsuz yorum listesine bakıyorum, 2 olumsuz görünüyor. Okumaya başlıyorum 9 tane olumsuz yorum var. Bunu anlayamadım. Ayrıca, sahte ürün sattığı ortada olan satıcıların sistemden çıkarılması gerekir. Bir de yasaklı ürünleri farklı başlıklarda listeleyenler var.

 • Alıcılara ve satıcılara yaptıklıkları alışveriş için yorum yapma şartı getirilmelidir. Bazı satıcılar alıcılardan olumlu puan ve yorum aldığı halde yorum yapmıyor. Hatta şeffaf bilgilenme açısından anlaşmalı iade edilen ürün ve alışveriş içinde yorum ve puanlamada bulunma imkanı olmalıdır.

 • yeni sistemi hiç beğenmedim.bir yıllık değerlendirmeyle sicil affı getirmişsiniz.yıldızlı sistem çok daha iyiidi.

 • eskiden bir alıcı bir üründen memnun kalmadığında satıcıya olumsuz yorum vermekten çekiniyordu, çünkü satıcının da karşılık olarak olumsuz yorum verebileceğini düşünüyordu. Şimdi satıcıların belli şartlar dışında olumsuz yorum verebilmeleri güzel olmuş. FAKAT yeni bir sorun ortaya çıktı: “1-2 işlemli günlük GG kullanıcıları” işini doğru yapan satıcılara düşüncesizce olumsuz yorum verebiliyor, fakat satıcılar buna karşı birşey yapamıyorlar. ÖNERİ: İşlem sayısı belli bir miktarı (mesela 10) geçmeyen kullanıcılar yorum veremesinler. İşte o zaman adaletli bir sisteme yaklaşılmış olur.

 • ürünü alıpta puan vermeyen alıcılarımız için puan vermeyi zorunlu kılıcak tarzda bir sistem yapılsa bence satıcının yüzde oranı çok daha şeffaf olur.

 • Satıcıların önceki dönemlerde hasbelkader aldıkları olumsuz puanları düzeltmelerine olanak tanıyan,son 12 ayın baz alınması yerinde bir uygulama.
  Ancak sistem Alıcıya olumsuz puan hakkı tanıyarak satıcıya (rekabet, başka bir satıcı adına işlem yaparak karalama vs niyetle işlem yapan çok fazla paravan kullanıcı var) bu hakkı vermemek kesinlikle adil değil.8000 küsur işlemimde {0f1b6ba65075d64dc51c8188251a21c033db0f9e98af1d5457622982fde97e6e}100 başarı göstermiş bir satıcı olarak ben de başka güvenilir ve sistemin sağlıklı işleyişinde zincir olan satıcılar da, kendilerine keyfi olarak verilecek olumsuz puanlara karşı 1 kez bilemediniz 2.kez birşey yapamadıklarında, sitenin güvenilir satıcılarını yitirmesi de söz konusu olacaktır.
  Zamanında,uygun kargo ile,ilan metninde yazılı özellikte ürün gönderdiğiniz alıcı çıkıp size olumsuz puan verdiğinde,adaletin satıcıyla ilgili kefesi boş kalmayacak mı , bence kalacak, sizce??

 • yeni sistem gittigidiyor’a hayırlı uğurlu olsun.
  5’li puanlama sisteminin kaldırılmasının yerinde bir karar olduğunu düşünüyorum.önceki sistemde bazı kullanıcılar yıldızlamayı yanlış yapabilmekteydiler bunun düzeltilmesi için bizimde birkaç önerimiz olmuştu.
  yeni sistem eskisine göre daha adil(ticaretin temel kurallarından en önemlisini unutmayın),bunu 2 sene içerisinde 3000 den fazla satış gerçekleştirmiş ve eski sistemde {0f1b6ba65075d64dc51c8188251a21c033db0f9e98af1d5457622982fde97e6e} 99.65 olan profil yüzdemin yeni sisteme göre {0f1b6ba65075d64dc51c8188251a21c033db0f9e98af1d5457622982fde97e6e} 99 a düşmüş olmasına rağmen altını çizerek belirtmek istiyorum.0.65 lik düşüş yeni sistemin son 12 ayı baz almasından kaynaklanan bir oran düşüşüdür.hani bir bakıma sicil affı diyen arkadaşımıza bu durumu belirtmek isterim.
  burada tek eksik gördüğüm konu son 12 ay baz alındığından,sıfır işlemden,son 12 aya kadar olan bölümün yok edilmiş olmasıdır.tamam profil yüzdesi olarak son 12 ay baz alınsın fakat önceki dönemlerde almış olduğumuz artılar,eksilerde rakam olarak gösterilsin buradanda alıcılar satıcıların geçmiş dönemlerdeki almış olduğu eksileri görerek,bugüne de bakarak daha iyi bir değerlendirme de yapabilirler.
  herkese iyi çalışmalar

 • Güzel ama eski halide Güzeldi.

 • alışmak zor olsada bu halide güzel

 • Yeni sistem oldukca güzel fakat ;kargo ,satıcının ilgisi,ürün kalitesi gibi farklı kategorede yıldızlar verilip ortalamaya göre pozitif negatif yada nötr olsa daha iyi olurdu.

  Ama giderek gelişmesi oldukca güzel…
  Herkeze iyi çalışmalar dilerim

 • Aslında siteyi ve alıcıları suistimal eden satıcılara engel olunmalı, bunun nasıl olacağının internet ortamında en iyi sizlerin bileceğini düşünüyorum, müşteriyi açıkça aldatan ve farklı ürün gönderen birisinin {0f1b6ba65075d64dc51c8188251a21c033db0f9e98af1d5457622982fde97e6e}95 bile puanı olsa iyi bir cezayı hakettiğini düşünüyorum

 • çok harika olmuş …devam böyle

 • eski site çok daha güzeldi gg sitesi ebayın sitesinden cok daha güzel neden ebayın sitesine benzeme cabası var anlamış değilim.

 • Dünyanın en iyi e-ticaret sitelerinden biri olan ebay’in ortaklığında, sitenin de ebay’e benzemesinde hiç bir sakınca yok bence:)

 • bu hali çok kullanışlı oldu kesinlikle.

 • Öncelikle şunu belirtmek isterim ki,

  Çevremdeki insanlardan kimi zaman ?GittiGidiyor?da bir ürün beğendim, sence hangi satıcıları tercih etmeliyim?? gibi sorular alıyorum. GittiGidiyor çalışanlarının, sanıldığı gibi ?ürün satın alırken ilk tercih edilecek satıcılar? gibi ne özel bir listesi var ne de sihirli değneği?

  yazdığınız bu griş doğru değil malesef,gg de bazı satıcıların ürünleri googlede yoğun şekilde indexlenirken bazı satıcıları google de indekslenmemektedir,
  Yorum konusuna gelince,
  yaptığınız değişiklikte 3 gün artı 24 saat yani 1 gün etti mi 4 gün hafta sonuna denk geldiğinde 2 günde ordan oldu 6 gün 7 gün onay verilir,satıcı parasını 8. gün alır,satıcı bunca ceremeyi çeker ama haksız aldığı olumsuz yorumlardan kurtulamaz,gg nin başka kural arayışına girmesi gerekir,gg satıcılar için daha adil davranmalıdır,

 • GittiGidiyor ürün satın alcamdaa adam fiyatta düzenlme yapcak ama adam diyorki son 24 saat girdi üründe düzenlme yapılmaz diyor bunlaa bilgisi olan var mıı ?

 • Değerli kullanıcımız,

  Bazı koşullarda ürün düzenlemeleri yapılamamaktadır. Detaylı bilgiyi http://yardim.gittigidiyor.com/satici-rehberi/baslik-aciklama-fiyat-degistirmek adresinden alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.